Zarząd Krajowy jest naczelnym organem stanowiącym w okresie pomiędzy Zjazdami Federacji.

Do kompetencji Zarządu Krajowego należy w szczególności:

  1. określanie kierunków, środków i terminów realizacji programu i uchwał Krajowego Zjazdu,

  2. określanie kierunków i zasad gospodarki finansowej i majątkowej Federacji,

  3. ustalenie ilości wiceprzewodniczących Federacji i ilościowego składu Zarządu Krajowego, jego Prezydium i Krajowej Komisji Rewizyjnej oraz dokonanie wyboru członków Prezydium w tym wiceprzewodniczącego (ych),

  4. nadzorowanie działalności Prezydium Federacji,

  5. powoływanie i określanie zasad działania komisji oraz wybór ich przewodniczących,

  6. zwoływanie Krajowego Zjazdu Federacji,

  7. uchwalanie ordynacji wyborczej określającej zasady przeprowadzenia Zjazdu Federacji,

  8. wybór przewodniczącego Federacji w przypadku wygaśnięcia mandatu przed upływem kadencji,

  9. podejmowanie decyzji w sprawach przystąpienia Federacji do zrzeszeń i organizacji wymienionych w art. 7 ust. 1 i 2,

  10. uchwalanie regulaminów w sprawach zastrzeżonych do kompetencji Zarządu Krajowego,

  11. ustalanie wysokości składki członkowskiej wpłacanej na rzecz Federacji.



CZŁONKOWIE ZARZĄDU KRAJOWEGO


Lp.

Imię

Nazwisko

kontakt

Funkcja w ZKF

Miejsce pracy

1

Andrzej

Szczepański

a.szczepanski@fzzpm.org.pl

Przewodniczący ZKF

2

Teresa

Afrykańska

t.afrykanska@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Garwolin

3

Włodzimierz

Chlebek

w.chlebek@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Radzyń Podlaski

4

Stanisław

Cieśliński

s.cieśliński@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Końskie

5

Adam

Fabiszewski

a.fabiszewski@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Żuromin

6

Tadeusz

Franka

t.franka@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Kowalew

7

Barbara

Gawron

b.gawron@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Opatów

8

Dorota

Góralczyk

d.goralczyk@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Gniezno

9

Ryszard

Guderski

r.guderski@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Gostyń

10

Wiesław

Jaśkiewicz

w.jaśkiewicz@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Lubin

11

Ireneusz

Kołyszko

i.kolyszko@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Wieluń

12

Władysław

Korowaj

w.korowaj@ fzzpm.org.pl

Członek ZKF Bielsk Podlaski

13

Wanda

Krysiak

w.krysiak@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Kosów Laski

14

Mirosław

Kubicki

m.kubicki@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Turek

15

Dariusz

Lewandowski

d.lewandowski@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Elbląg

16

Jadwiga

Łastowska

j.lastowska@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Koszalin

17

Maria

Ryszka

 

Członek ZKF Tychy

18

Roman

Piotrowski

r.piotrowski@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Radomsko

19

Wiesława

Potrykus

w.potrykus@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Mrągowo

20

Józef

Rubalewski

j.rubalewski@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Lubawa

21

Jan

Samborski

j.samborski@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Bychawa

22

Kazimiera

Surowiec

k.surowiec@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Sanok

23

Andrzej

Szczepaniak

a.szczepaniak@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Sieradz

24

Jan

Szymaniuk

j.szymaniuk@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Hajnówka

25

Anna

Szymczuk

a.szymczuk@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Ostrów Maz.

26

Bolesław

Urbaniak

b.urbaniak@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Łódź

27

Henryka

Wojda

h.wojda@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Łowicz

28

Włodzimierz

Zarębski

w.zarebski@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Kalisz

29

Jerzy

Żurawlew

j.zurawlew@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Bydgoszcz

30

Krzysztof

Żurawski

k.zurawski@fzzpm.org.pl

Członek ZKF Toruń


projekt i wykonanie: nexis.pl